WELKOM BIJ FINX

Weten wie de telefoon aanneemt als u belt? Met wie u uw eerste kennismakingsgesprek hebt? Of nieuwsgierig naar het Finx team? Dit zijn de vertrouwde gezichten van Finx:

Ontmoet ons team

Hans Terpstra

Hans Terpstra

Accountant / Partner

Hans Terpstra
Accountant / Partner
hpterpstra@finx.nl
0515 - 422 825

Johan Kuperus

Johan Kuperus

Accountant / Partner

Johan Kuperus
Accountant / Partner
jkuperus@finx.nl
0515 - 422 825

Hessel de Bruin

Hessel de Bruin

Belastingadviseur / Partner

Hessel de Bruin
Belastingadviseur / Partner
hdebruin@finx.nl
0515 - 422 825

Johan Ypma

Johan Ypma

Accountant / Partner

Johan Ypma
Accountant / Partner
jypma@finx.nl
0515 - 422 825

Arnold van der Meulen

Arnold van der Meulen

Belastingadviseur

Arnold van der Meulen
Belastingadviseur
avandermeulen@finx.nl
0515 - 422 825

Ate Terpstra

Ate Terpstra

Belastingconsulent

Ate Terpstra
Belastingconsulent
aterpstra@finx.nl
0515 - 422 825

Dick Bijlsma

Dick Bijlsma

Relatiebeheerder

Dick Bijlsma
Relatiebeheerder
dbijlsma@finx.nl
0515 - 422 825

Folkert de Haan

Folkert de Haan

Relatiebeheerder

Folkert de Haan
Relatiebeheerder
fdehaan@finx.nl
0515 - 422 825

Froukje Terpstra - Waltje

Froukje Terpstra - Waltje

Assistent accountant

Froukje Terpstra
Assistent accountant
fterpstra@finx.nl
0515 - 422 825

Frans Veldmans

Frans Veldmans

Assistent accountant

Frans Veldmans
Assistent accountant
fveldmans@finx.nl
0515 - 422 825

Matty Feenstra

Matty Feenstra

Assistent accountant

Matty Feenstra
Assistent accountant
mfeenstra@finx.nl
0515 - 422 825

Nicole de Haan

Nicole de Haan

Assistent accountant

Nicole de Haan
Assistent accountant
ndehaan@finx.nl
0515 - 422 825

Wieger van Tuinen

Wieger van Tuinen

Assistent accountant

Wieger van Tuinen
Assistent accountant
wvantuinen@finx.nl
0515 - 422 825

Marriëtte van Merode

Marriëtte van Merode

Loonadministratie

Marriëtte van Merode
Loonadministratie
mvanmerode@finx.nl
0515 - 422 825

Miranda Stoelwinder - de Vries

Miranda Stoelwinder - de Vries

Loonadministratie

Miranda Stoelwinder-
de Vries
Loonadministratie
mstoelwinder@finx.nl
0515 - 422 825

Diana Rodenburg

Diana Rodenburg

Administratief medewerker

Diana Rodenburg
Administratief medewerker
drodenburg@finx.nl
0515 - 422 825

Jaqueline Eppinga

Jaqueline Eppinga

Secretariaat / Receptie

Jaqueline Eppinga
Secretariaat / Receptie
jeppinga@finx.nl
0515 - 422 825

Nannie Canrinus

Nannie Canrinus

Secretariaat / Receptie

Nannie Canrinus
Secretariaat / Receptie
ncanrinus@finx.nl
0515 - 422 825